04.12.2018

L'Occitane na Święta #WiecejNizPrezent
L'Occitane na święta wypuściło produkty w pięknych limitowanych opakowaniach, których autorem jest francuski projektant mody i sztuki użytkowej Jean-Charles de Castelbajac. Opakowania są mega świąteczne, ale to nie wszystko - swoimi grafikami nawiązują do akcji charytatywnych, które wspiera marka L'Occitane.
Od 2000 roku, L'OCCITANE sprzedaje co roku nowy produkt charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na walkę ze ślepotą poprzez zapewnienie najbiedniejszym dostępu do opieki oftalmologicznej.
Tak jest właśnie z kremem do rąk z masłem shea (mój ulubiony), kupując ten produkt część zysku zostanie przekazana na inicjatywy związane z ochroną wzroku. L’Occitane angażuje się w rozwój profilaktyki dziecięcej ślepoty na całym świecie, wspierając prowadzone przez UNICEF programy suplementacji witaminy A.

W mojej sypialni zagościł również kalendarz adwentowy L'Occitane i w tym roku prezentuje się wyjątkowo. Oczywiście z przykrością muszę stwierdzić, że do kalendarza dobrałam się dużo wcześniej, bo nie mogłam doczekać się grudnia. Kosmetyki w nim zawarte również łączą się z ważnymi społecznie akcjami dobroczynnymi w które zaangażowane jest L'Occitane. Ta świąteczna kolekcja ma na celu podkreślenie działań marki na rzecz środowiska i zdrowia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.