5.09.2018

Weekend w Toruniu
Nasz sierpniowy weekend w Toruniu uważam za bardzo udany. Toruń to piękne i magiczne miasto, które jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Piernikopolis, gród Kopernika tak często się o nim mówi i nie bez powodu, bo gotyk, piernik i Kopernik to esencja miasta i jego znaki rozpoznawcze, których nie może zabraknąć podczas weekendowego spaceru. Zaliczyliśmy większość miejscówek, które warto zobaczyć i trochę zostawiliśmy sobie na kolejny wyjazd.

W czasie naszego pobytu odbywał się Bella Skyway Festival, to wydarzenie wpisało się już na stałe w terminarz imprez kulturalnych Torunia. Bella Skyway Festival to przede wszystkim pokaz instalacji świetlnych w połączeniu z muzyką, często graną na żywo. Impreza zrobiła na nas ogromne wrażenie i szczerze wszystkim polecam odwiedzenie Torunia w przyszłym roku o tej porze.
Wyjechaliśmy wypoczęci i oczarowani Toruniem, a spacer po starych uliczkach miasta i zwiedzanie jego historycznych zakątków było dla na bardzo inspirujące. Toruń do zobaczenia w przyszłym roku!

Pozdrawiam
A.

3 komentarze:

  1. Wybierałam się, wybierałam i się nie wybrałam, chociaż... jesienią też na pewno będzie tutaj pięknie :)

    Pozdrawiam i zapraszam na mój blog, dopiero zaczynam ale być może posty, które już się pojawiły przypadną Ci do gustu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie nigdy tam nie byłam. A wygląda ciekawie! :)

    OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.