11.09.2018

Konkurs z kalendarzem "Sekretnik Szeptuchy"
Dzień dobry! Kochani obserwatorzy już dawno tu na blogu nie było dla Was żadnego konkursu, postanowiłam się poprawić i mam dzisiaj dla Was piękny kalendarz „Sekretnik Szeptuchy” Katarzyny Bereniki Miszczuk. W kalendarzu znajdziecie horoskop słowiański, przepisy na nalewki, informacje dotyczące zbierania ziół. Kalendarz został wzbogacony o fragmenty niepublikowanych dotąd tekstów autorki i kolorowanki ilustrujące fragmenty powieści „Szeptucha”, „Noc Kupały”, „Żerca” oraz „Przesilenie”.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać kalendarz
Wystarczy być moim obserwatorem i zostawić komentarz pod tym postem z informacją jak staracie się zapanować nad waszą codzienną organizacją czasu. Wybiorę jeden komentarz, który mi się spodoba, czekam na Wasze komentarze do 18.09 br. (wysyłka tylko na teren Polski).

Z pozdrowieniami
Agnieszka

5 komentarzy:

 1. Oj aj mam tysiące przypominaczy! :)
  Mam planner ściągnięty z bloga My Pink Plum.
  Mam kalendarz- taki mały do torebki
  Na stole mam notes.
  I karteluszki wszechobecne :) Na nich co trzeba zrobić o czym pamiętać, listy zakupów.
  Obserwuję już :)
  Teraz zaciskam kciuki i czytam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję proszę o przesłanie adresu do wysyłki :)

   Usuń
 2. Kalendarz, notes to rzeczy których pilnujemy jak oka w glowie. Zapisujemy dosłownie wszystko. O dziwo czym wiecej na głowie tym lepiej wszystko planujemy i ogarniamy i zawsze się udaje na czas;) . Nie wiem jak to sie dzieje, Wy tez tak macie??

  OdpowiedzUsuń
 3. Moją podstawą organizacji jest książkowy kalendarz - wcześniej robiłam przypominajki w telefonie, ale za dużo tego było i postawiłam na klasyczny kalendarz. zapisuje tam wszystko co ważne - spotkania, wydarzenia, wizyty :) dzięki temu codziennie tam zaglądając wiem wszystko i o niczym nie zapominam.

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystko mam w głowie o głowa to cenna sprawa wszystko poukładane posortowane wyciągam w odpowiednim momencie ale taki kalendarz zawsze jest pomoc pozdrawiam serdecznie ❣️

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.