25.06.2018

"Odetchnij od miasta"- przewodnik, który musisz mieć


Dzisiaj przychodzę do Was, aby polecić nietypowy przewodnik po 62 agroturystykach ukrytych w najdalszych zakątkach Polski. Przewodnik napisała autorka popularnego bloga "Duże podróże" Aleksandra Bogusławska. Coraz więcej osób chciałoby spędzić swój wolny czas bliżej natury i znaleźć miejsca, gdzie można odetchnąć – od miejskiego zgiełku, stresu i codziennej gonitwy. Ta pozycja będzie dla nich drogowskazem w kierunku dostępnych domów gościnnych,  ciekawych miejscówek na weekend i ludzi z pasją.

Proponowane miejscówki zostały osobiście sprawdzone przez Aleksandrę - są świetnie urządzone, prowadzone przez życzliwych gospodarzy i proponują wspaniałe jedzenie. Aby ułatwić korzystanie z przewodnika i znalezienie odpowiedniego miejsca dla siebie, znajdziemy tu podział na pięć kategorii domów gościnnych (Świetna kuchnia, Dla dzieciaków, Święty spokój, Inspiracja, Wiejskie życie).

Oprócz konkretnych adresów i pięknych fotografii przewodnik zawiera również ciekawe informacje dotyczące okolicznych atrakcji i pyszne miejsca kulinarne.
Są miejsca, które pozwolą zapomnieć o miejskim hałasie, porannych korkach i pełnym smogu powietrzu. „Gdy za granicą ktoś pyta mnie, co jest najpiękniejsze w Polsce, zawsze odpowiadam: natura”. Aleksandra Bogusławska
Książkę można nabyć m.in w salonach Empik, szczerze polecam i zachęcam do podróżowania po naszym pięknym kraju.

1 komentarz:

  1. Świetny przewodnik, niewątpliwie bardzo przydatny. Bardzo często chcąc uciec do natury nie wiadomo gdzie się udać :D
    Pozdrawiam ciepło, Agness:)

    OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.