12.06.2017

YASUMI - pielęgnacja inspirowana Japonią


Zespół Yasumi

Ostatni tydzień był dla mnie bardzo zapracowany, tym chętniej skorzystałam z zaproszenia na "Dni Otwarte" do magicznego miejsca na mapie Stargardu Yasumi. Yasumi to ogólnopolska sieć Instytutów Zdrowia i Urody oraz marka ekskluzywnych kosmetyków, a przede wszystkim profesjonaliści, którzy czuwają nad doborem optymalnego programu zabiegów. Wnętrze salonu kojarzy się z dalekowschodnim klimatem i wita nas wyciszającą muzyką.

Tak ważne jest żebyśmy od czasu do czasu pomyślały tylko o sobie i przeniosły się trochę do innego wymiaru - strefy relaksu i wyciszenia oraz profesjonalnej pielęgnacji. Staram się przynajmniej raz w miesiącu zadbać o siebie i oddać w ręce osób, które sprawią, że poczuję się wypoczęta, zrelaksowana i zadowolona z siebie. W ofercie Yasumi znajdziemy zarówno zabiegi kosmetologiczne, jak i relaksacyjne rytuały wellness i to właśnie bardzo mi odpowiada.

Tak głośno ostatnio się zrobiło o azjatyckich sposobach na zatrzymanie piękna, wydawane są książki na ten temat i pojawiają się całe serie produktów pielęgnacyjnych w sklepach. Jak myślicie, czy to tylko marketing i sposób na sprzedanie produktu, czy jednak daje to zaskakujące efekty?

Serdecznie zapraszam do Instytutu Yasumi w Stargardzie przy ul. Czarnieckiego 3c.

Pozdrawiam A.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.