21.06.2017

Kwiaty najlepszym przyjacielem domu
Hello witam po długim weekendzie, dopiero teraz otrząsam się i wracam do rzeczywistości. Dzisiaj trochę o kwiatach w moim domu. Przez cały rok możemy kupować w kwiaciarniach i różnych sklepach rozmaite kwiaty cięte, dekoracje z kwiatów ciętych to najprostszy sposób na ocieplenie każdego wnętrza.

Dzięki temu, że mam ogród w okresie wiosenno-letnim korzystam z kwiatów, które sama zasadziłam i uprawiam. W moim ogrodzie kwitną tulipany, róże (kilka odmian), hortensje..., jest również kilka krzewów kwitnących takich jak magnolia, hibiskus. To duża wygoda, kiedy mogę mieć prawie codziennie świeże kwiaty w domu, a ich systematyczne przycinanie wzmaga dodatkowo powstawanie nowych kwiatostanów. Na dwóch pierwszych zdjęciach widać moją różową odmianę róży Boscobel. Polecam szczególnie tę odmianę ponieważ bosko pachnie, krzew charakteryzuje się dość zwartą budową i nie jest przy tym zbyt wysoki. Początkowo małe pączki rozkwitają i tworzą piękną, pachnącą rozetę... uwielbiam je i podziwiam co roku. Wyjątkowo romantycznie prezentują się w naszej sypialni na tle szarej ściany i białych mebli... taki mocny i pachnący akcent.


Ściskam
A.

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam kupować kwiaty do domu, nie robię tego bardzo często, ale bardzo poprawia mi to humor:-) zazdroszczę ogródka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tez uwielbiam kwiaty :) dzis przynioslam do domu piwonie i sloneczniki. Lato!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam żywe kwiaty! Szczególnie takie prosto z ogrodu <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne zdjęcia :) U mnie kwiaty w mieszkaniu to również element obowiązkowy :) Zazdroszczę własnego ogrodu, kwiaty w sklepach i kwiaciarniach niestety są strasznie drogie :( Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Różowe Peonie, Róże, białe Tulipany, Frezje i Goździki - to chyba jedne z najpiękniejszych kwiatów jakie mogą być, i jakie miałam u siebie (prócz peonii). Piękne kadry. Pozdrawiam :-)
  Weronika

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.