13.12.2016

Coraz bliżej święta...


Hej Kochani coraz bliżej święta i wspaniały przedświąteczny czas. U nas choinka stoi już w salonie i cieszy nasze oczy, w tym roku chciałam żeby pojawiła się dużo wcześniej, teraz mogę spokojnie zająć się przygotowaniami do świąt. Większość prezentów mam już kupionych, co bardzo mnie cieszy. W ubiegłym roku trochę za późno pomyślałam o prezentach i bałam się czy zdążę ze wszystkimi sprawunkami. Dom powoli się dekoruje i codziennie przybywa świątecznych dekoracji. W tym roku również pomyślałam o kartkach świątecznych, bardzo lubię tę tradycję i staram się wysłać karty z życzeniami tak, aby dotarły na czas czyli przed świętami. W dobie Internetu bardzo cenię sobie takie gesty i mam nadzieję, że ta tradycja jeszcze długo nie zaniknie. Z pewnością zwykła kartka ucieszy bardziej, niż SMS wysłany w pośpiechu. Piszcie jak Wy dajecie sobie radę ze świąteczną krzątaniną. Buziaki dla Wass :)

4 komentarze:

 1. A ja nic...w wiecznym niedoczasie ;-) ale Wigilię spędzamy u siostry więc nie muszę o tym myśleć ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie jeszcze choinki nie ma, zwykle ubieramy dzień przed Wiligią, chociaż mnie już od tygodnia korci, żeby dłużej nacieszyć się tym świątecznym klimatem i nie widzę w tym szczerze nic złego, że ktoś choinkę ma od 1 grudnia :-)
  Pozdrawiam cieplutko,
  Weronika

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie niestety tydzień przedświąteczny wyjęty z życia przez pracę.. W tym roku z niczym nie zdąże - mamy na głowie przeprowadzkę przed Świętami :) ale nadrobię przygotowania w kolejnym roku.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt! Mam nadzieję, że wszyscy będziecie w tym okresie szczęśliwi. Nie ważne, że niektórzy nie wyrobią się z obowiązkami, najważniejsze by być wtedy z rodziną i docenić ten czas. :)

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.