2.11.2016

November
Hej Kochani, właśnie gdy do Was piszę za oknem szaleje ulewa, a ja raczę się kubkiem ciepłej herbaty. Listopad zaczął się na dobre i pokazuje swoje gorsze oblicze. Plus jest taki, że mam dzisiaj jeszcze wolne i mogę trochę poleniuchować. Zauważyłam, że wraz z nadejściem jesieni mój apetyt na słodkości się zwiększył i często sięgam po łakocie. Okazuje się, że właśnie jesienią i zimą część z nas staje się bardziej ospała, odczuwa pogorszenie nastroju, ma większy apetyt na słodycze i wtedy często mówimy o chandrze. Moje sprawdzone sposoby na jesienną chandrę to oczywiście więcej ruchu, rozgrzewające posiłki, spotkania z przyjaciółmi, ulubiona muzyka, obowiązkowo świece zapachowe, małe zmiany w domu, a na koniec dnia maseczka i lampka prosecco. Czekam na Wasze pomysły, koniecznie dajcie znać jak radzicie sobie z przepędzeniem jesiennej chandry.

6 komentarzy:

 1. Dla mnie listopad to chyba najgorszy miesiąc:/ też pomagam sobie ruchem, porządkuje dom, palę świeczki i więcej czytam :) PS. cudne fotki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój pomysł na przeżycie listopada? Brak. Porządki jesienne w domu i zaległe rękodzieło w długie wieczory może przyspieszą czas i tylko patrzeć jak przyjdzie grudzień. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo piękne zdjęcia. Te dynie są prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Woow !! Na prawdę super blog <3 Świetnie posty ! Zapraszamy do nas http://sweet-giirlss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Białe dynie są takie fotogeniczne, uroczo wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.