08.11.2016

Konferencja Nowe trendy w architekturze wnętrz
Dnia 20 października w Szczecinie miałam przyjemność wziąć udział w konferencji organizowanej przez Virtus pt. "Nowe trendy w architekturze wnętrz". Konferencja odbyła się w budynkach Starej Rzeźni na Łasztowni w bardzo klimatycznym miejscu, gdzie odbywa się wiele ciekawych imprez związanych z kulturą i dizajnem. Podczas konferencji swoje wystąpienia mieli min. firmy Swarzędz Home, Tempur, TON, Flugger, Kontakt-Simon, ale dziś wspomnę o dwóch markach, które robią na mnie wrażenie.

Wielkim odkryciem dla mnie była nowa kolekcja i nowa odsłona polskiej Fabryki Mebli Swarzędzkich czyli Swarzędz Home. Przy rewitalizacji marki firma kierowała się mottem "Mądrość w tradycji - przyszłość w innowacji". Proponowanie meble i dodatki opierają się na tradycyjnym rzemiośle i naturalnych materiałach, są doskonałej jakości, komfortowe i użyteczne. Dobrze zaprojektowane i świetnie wykonane mogą być modne przez lata. Duża gama proponowanych wybarwień i różnorodność materiałów, dodatków i rozwiązań powoduje, że elementy kolekcji można dowolnie stylizować i komponować. Duży plus dla firmy za to, że odświeżyła markę i podąża za nowymi trendami.

Drugą marką, którą zawsze lubię podziwiać na tego typu imprezach jest TON, która zajmuje się również produkcją mebli, głównie krzeseł i stołów. Od lat stawiają na naturalne surowce i wysoką jakość swoich produktów. Marka słynie z ręcznie giętych krzeseł przy których produkcji stosuje się unikalną technologię już od 1861 roku. Ponadto ich produkty nawiązują swoimi projektami do tak lubianego przeze mnie stylu skandynawskiego. Prostota i minimalizm w połączeniu z ciekawymi formami i kolorami oraz podążanie za nowymi trendami, to coś co wyróżnia tę markę na tle innych.
Konferencja była również pretekstem do miłych spotkań z koleżankami blogerkami, pozdrawiam Anię i Małgosię :) A dla Was w załączeniu kilka ujęć z tego wydarzenia.

1 komentarz:

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.