24.08.2016

Planner i kalendarz na wrzesień do wydrukowaniaKochani wracam do Was jeszcze raz w tym tygodniu z nowym plannerem na wrzesień. Tym razem projekt utrzymany jest w bardziej jesiennych klimatach, bo niestety już we wrześniu przywitamy tę porę roku. Choć smuto żegnać się z wakacjami i latem, to jesień też ma swój urok i potrafi zachwycić. No, ale jeszcze przez miesiąc cieszmy się latem i słońcem. Dajcie znać czy używacie moich plannerów.

 • plik ma format JPG i jest gotowy do pobrania z mojego Google Dysku, 
 • format plannera A4,
 • zachęcam do udostępniania i dzielenia się wraz z linkiem źródłowym, 
 • do użytku prywatnego.

BONUS - KALENDARZ NA WRZESIEŃ!
Dodatkowo mam mały bonus dla subskrybentów mojego newslettera i lada chwila powinien do Was dotrzeć wrześniowy kalendarz z liściastym motywem.
CO ZROBIĆ, ABY POBRAĆ KALENDARZ?
- zapisz się do mojego NEWSLETTERA, który znajdziesz w pasku bocznym bloga, a link do pobrania otrzymasz mailem (To download subscribe my newsletter!)

Przy okazji bardzo dziękuję za wszystkie komentarze pod ostatnim postem, statystyki bloga "zwariowały". 

5 komentarzy:

 1. Witaj Agnieszko :) Tak. bardzo mi się podobają oba prezenty: i kalendarz i planner. Dziękuję. Pozdrawiam i życzę pięknej jesieni :) M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to szybko minęło! Już wrzesień!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest piękny, idealnie pasuje do klimatu jaki ostatnio mam w salonie, a z chęcią przeniosę w inne części mieszkania. Bardzo dziękuję. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne! Dzisiaj idę do punktu ksero wydrukować planer na kredowanym papierze <3 poleci ze mną na studia do Szkocji i pewnie zgarnie tam fanów! :)

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.