18.07.2016

Przegląd dywaników do pokoju chłopca

1/ 2/ 3/ 4/ 5 Source: H&M Home

Dzisiaj mam dla Was mały przegląd dywaników pasujących do pokoju chłopca. Nic na to nie poradzę, że to właśnie oferta i propozycje od H&M Home najbardziej nam się spodobały. Właśnie będę zmieniać dywanik w pokoju Alana, który również był z H&M Home i sprawdził się bardzo dobrze. Dużą zaletą tych dywaników jest to, że mają antypoślizgowy spód co w pokoju dziecięcym jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Wzory i kolory jakie mamy do wyboru idealnie wpisują się w styl skandynawski, który bardzo nam odpowiada, zabawa na takim dywaniku nabiera nowego wymiaru. Atrakcyjna cena sprawia, że dywanik możemy zmieniać bardzo często. Ja wybrałam tym razem turkusowy dywanik (nr 2) z nadrukiem toru samochodowego, który wykonany jest z bawełny i również posiada antypoślizgowy spód. Myślę, że idealnie ożywi pokój synka i nada mu cieplejszego charakteru.

5 komentarzy:

 1. Mam jeden i uwielbiam. Tak jak napisałaś - cena + design + antypoślizgowy spód - to daje fajne połączenie, całkiem rozsądne.

  Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie przedstawione przez Ciebie propozycje są bardzo ciekawe. Mnie jednak zachwyciła propozycja dywaniku w "falbanki". Może nie przypadłaby do gustu kilkuletniemu chłopcu, ale na pewno znalazłaby miejsce w moim gabinecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wybór! :) Mój faworyt to też no 2, chociaż pozostałe dwa są również bardzo oryginalne. W chwili wolnego zapraszam Cię do siebie na słodkie Candy. Pozdrawiam, Magda

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.