13.06.2016

WeekendW ten weekend w Szczecinie odbywały się Dni Morza 2016 i dlatego większość soboty spędziliśmy przy bulwarach i nabrzeżu gdzie czekało na nas wiele atrakcji. Można było odwiedzić food tracki, stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczka, a przede wszystkim wejść na pokłady jednostek, które tam przycumowały min. na żaglowce Dar Młodzieży, Fryderyk Chopin, okręt ORP Toruń. Świetnie spędziliśmy ten dzień i naszemu synkowi spodobały się przygotowane tam atrakcje. Dodatkowo zafundowaliśmy sobie godzinny rejs po Odrze, Szczecin naprawdę rozkwitł w ten weekend. Brawa dla organizatorów całej imprezy!

5 komentarzy:

 1. Tęsknię za morzem. Od pięciu lat mieszkam w górach i rzadko bywam w tych okolicach. Pięknie spędzony czas. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba oszalałabym ze szczęścia, gdybym mieszkała w górach! :) Na razie pozostają tylko urlopy spędzane w naszych pięknych górach. Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Szczecin na mojej liście miejsc do zwiedzania jeszcze nieodhaczony. Może we wrześniu wybiorę się na weekend. Na zdjęciach widać, że pogoda Wam dopisała :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. W Szczecinie byłam tylko na chwilę wiele lat temu. Planowałam wrócić na nieco dłużej, ale jakoś jeszcze nie dojechałam. Może na następne Dni Morza :)Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ładnie w Szczecinie, aż głupio to pisać, ale nigdy tam nie byłam :) W tym lub przyszłym roku koniecznie muszę to nadrobić! Pozdrawiam, Magda

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.