13.02.2016

Wyniki konkursu z Rossi.pl


Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie, każdy komentarz przeczytałam z dużą uwagą i zainteresowaniem. Cieszę się, że w ferworze codziennych obowiązków znalazłyście chwilkę i pozostawiłyście ślad na moim blogu. Nie przedłużając cudny lampion marki Bloomingville  powędruje do Kasi, a oto co napisała w swoim zgłoszeniu:

Jestem pierwsza:) Z ogromną przyjemnością wezmę udział w zabawie. Lampion jest w kolorku, który uwielbiam i dotrzymuje mi towarzystwa od kilku lat. Kocham pastele. Gdybym wygrała lampion to w ciągu dnia byłby ze mną w kuchni, jadalni lub salonie na mojej ulubionej tacy. A wieczorkiem zabierałabym lampion ze sobą do sypialni, aby delektować się jego delikatnym płomykiem. Pozdrawiam cieplutko Kaśka z http://nostalgicznyzakatek.blogspot.com/Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt na maila (lifestyleinspiracje@gmail.com).

Dziękuję Rossi.pl za ufundowanie nagrody


Ściskam i życzę udanych Walentynek


4 komentarze:

  1. Zazdraszczam :) i gratuluje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulejszym i bardzo dziękuję za zabawę :) A dziś zapraszam do mnie :) Pomóż nam rozwinąć skrzydła i wybierz z nami kolor pewnego serca;) Ściskam!

    OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.