23.02.2016

Wrocław


Tak jak pisałam wcześniej Wrocław nas zachwycił i już tęsknię za tym klimatycznym miastem. Prawdziwą przyjemność sprawiały nam spacery po Rynku Głównym Wrocławia, piękna architektura i liczne zabytki sprawiają, że nie można się tam nudzić, dodatkowo na Rynku znajduje się mnóstwo restauracji, klubów i pubów. Ciekawym pomysłem był wjazd na Sky Tower i możliwość podziwiania Wrocławia z góry. Odwiedzenie Wrocławskiego ZOO, a przede wszystkim afrykarium było niezapomnianym przeżyciem dla naszego synka, nam zresztą też bardzo się podobało. Na sam koniec zostawiliśmy sobie Panoramę Racławicką, którą widziałam już wcześniej będąc w szkole podstawowej, tym razem również zrobiła na mnie ogromnie wrażenie. I to na tyle w WIELKIM skrócie w załączeniu kilka kadrów z naszego pobytu, Wrocław na pewno wrócimy :)


10 komentarzy:

 1. Fajnie pokazałaś moje rodzinne strony :) Nie odwiedzałam Wrocławia od czasu skończenia specjalizacji i wybieram się tam wiosną, mam nadzieję, że odwiedzę wszystkie fajne miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To miasto ma tyle uroku, że mało kto nie zakocha się raz dwa :) Uwielbiam odwiedzać to miasto, ot tak choć mam bardzo daleko, bo to drugi kraniec Polski :) I gdybym miała wybrać moje ulubione miasto Polski to będzie to Wrocław :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wrocław to piękne miasto :) jest tam tyle niesamowitych miejsc !

  flawlessbananaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale mi narobiłaś chrapki na ten Wrocław, Agnieszka! Jeszcze nigdy tam nie byłam, ale to cudowne miasto jest na mojej liście MUST SEE na ten rok, także z przyjemnością je odwiedzę, tym bardziej po Twoich rekomendacjach. Pozdrawiam, Magda

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful details on the buildings. What a lovely city. THank you for sharing.

  OdpowiedzUsuń
 6. A really interesting City, and the oold buildings are beautiful!
  Kind regards, Kathi

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety, ale Wrocław znam tylko ze zdjęć, ale wiem że w nocy jest jeszcze piękniejszy :)

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.