18.01.2016

MondayWitam po krótkim zimowym urlopie, który spędziliśmy w bajkowej Dolinie Zillertal w Austrii. Ten wyjazd był dla nas szczególnie ważny ponieważ chcieliśmy zacząć uczyć naszego synka jazdy na nartach i zaszczepić mu radość jaką daje narciarskie szaleństwo. Na pierwsze trzy dni wykupiliśmy Alanowi lekcje z instruktorem i to naprawdę był dobry pomysł, po trzech dniach nauki Alan swobodnie mógł poruszać się po niebieskich trasach i niektórych czerwonych. To prawda, że dzieci uczą się szybciej niż dorośli i w naszym przypadku to lepiej gdy nauki podjęła się obca osoba już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wyjazdów. 

Wszystko co dobre szybko się kończy i czas wrócić do obowiązków dnia codziennego i może czas na jakieś zmiany na blogu? Ośmielona pozytywnym przyjęciem moich walentynkowych grafik chciałabym żeby na blogu pojawiło się więcej grafik do pobrania, co Wy na to? 

Na zdjęciach nowa poducha od Madiva Creative oraz typografia Lemon Ducky.


8 komentarzy:

 1. świetne są te poduchy! :) Czyli jesteś wypoczęta? Super wyjazd!
  grafiki jak najbardziej, jestem za!
  dobrego tygodnia

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna ta poszewka! muszę ją mieć. *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna poszewka! Zazdroszczę tego weekendu :P
  Zapraszam do siebie na konkurs :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Grafiki zawsze mile widziane;) A co do dzieci to prawda;) Mało że uczą się szybko to jeszcze nie czują strachu przed prędkością i wysokością. Mój synek tak śmiga na nartach jak niejeden dorosły nie potrafi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. zazdroszczę, też mi się marzy, może za rok :) teraz przygotowuję się do obrony, więc po muszę sobie to odbić :) p.s. ekstra poducha!

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.