21.12.2015

Wyniki konkursu z Madiva Creative


Kochani wpadam dzisiaj do Was z wynikami konkursu w którym do wygrania był dowolny plakat projektu MADIVA CREATIVE dostępny w butiku. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie oraz za poświęcony czas. Nie przedłużając ogłaszam wyniki, zwyciężczynią konkursu zostaje:


Nie umiem wybrać... Naprawdę, nie potrafię! Każdy z nich jest przepiękny i jedyny w swoim rodzaju, bo kiedy oglądam jeden po drugim czuję pasję, z jaką powstawały. Do każdego z nich mogłabym opowiedzieć osobną historię, która byłaby fragmentem mojego życia, a przecież to nie spod mojej ręki wyszły obrazki. Widzę szpilki i myślę o tym, jak przez ostatnie lata budziła się w mnie kobieta, jak czułam coraz większą potrzebę zmiany stylu i otaczania się dziewczyńskimi atrybutami. Dziewczyna z różą przywodzi mi na myśl, że w życiu warto starać się o różowe myśli, bo kiedy sami zapadamy w smutek świat wokół nas to czuje, a tak niewiele trzeba, żeby uśmiech wywołał uśmiech. Perfumy i "just she" to symbol silnej kobiecej osobowości, jaką zawsze byłam. I na koniec chyba najważniejszy... 'believe'. Bo tylko jeśli uwierzę, będę mogła wszystko. I nie ważne gdzie zawisłyby kadry z mojej głowy, to mój świat - będą pasowały wszędzie :)

Olu z całego serca gratuluję i proszę o kontakt mailowy (madivacreative@post.pl) z Magdą oraz podanie informacji jaki plakat wybrałaś oraz danych do wysyłki.


10 komentarzy:

 1. :) cuda tam można znaleźć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jakieś istne szaleństwo! Druga wygrana dzisiejszego dnia, dziękuję serdecznie! ❤❤❤ Lecę mailować o szczegółach! Ściskam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie, serdecznie dziękuję!!! To naprawdę cudowne złagodzenie ostrego początku tygodnia. ❤❤❤ Lecę słuchać plakatów- może któryś przemówi do mnie szczególnie mocno! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wiem, który przemówił ;) Mam nadzieję, że będzie Cię nastrajał pozytywnie ilekroć na niego spojrzysz :)

   Usuń
 5. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę a Oli serdecznie gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym życzyć ci, aby te, jak i każde kolejne święta były najpiękniejsze. Aby panował u ciebie klimat przepełniony miłością i życzliwością. Najważniejsze abyście wy i wasze rodziny były bezpieczne i zdrowe, a jeśli do tego zaowocuje w pieniądze tym lepiej :). Spełnienia najskrytszych marzeń i tych nieskrywanych oraz jak najwięcej prostych ścieżek w życiu. Nikola z Pastelowego domku :)

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.