5.12.2015

Konkurs z MADIVA CREATIVE

Kochane wraz z Magdą, która właśnie spełniła swoje marzenie i otworzyła butik  MADIVA CREATIVE ze swoją autorską kolekcją zapraszamy na świąteczny konkurs. Do wygrania dowolny plakat projektu Magdy dostępny w jej butiku. Większość z Was na pewno kojarzy Magdę z bloga madivacreative.blogspot.com, który prowadzi już od kilku lat i poprzez który pokazuje nam swój świat. Ja oczywiście przepadłam jak tylko zobaczyłam to co zaprojektowała Magda, szczególną sympatią zapałałam do "marmurowych poduch". A tak Magda pisze o swojej marce i kolekcji:

"Chcesz otaczać się oryginalnymi przedmiotami. To zrozumiałe. Opaść na sofę w niebanalny design poduszek, które wyrażą Twoją osobowość, zrobią wrażenie! Chcesz zerknąć na swoją przestrzeń i nacieszyć oczy wyjątkową grafiką, która podkreśli Twoje otoczenie, spersonalizuje je, ukaże Twoją wrażliwość estetyczną.
WEJDŹ! MADIVA CREATIVE jest dla Ciebie! Ubierz swój dom, to początek czegoś dobrego..."Do wygrania dowolny plakat projektu MADIVA CREATIVE dostępny w butiku.1. zapraszam do umieszczenia komentarza z informacją co z oferty MADIVA CREATIVE najbardziej Ci się podoba i gdzie u siebie w domu widziałabyś produkty Madiva Creative.

2. zapraszam do polubienia Lifestyle Inspiracje i MADIVA CREATIVE na FB.

3. proszę o umieszczenie banera z linkiem do konkursu na swoim blogu (jeżeli nie posiadasz bloga proszę o udostępnienie na FB).

Konkurs trwa do 20.12.2015. Wysyłka tylko na teren Polski i Europy


Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie poprzez Instagram, gdzie możecie wygrać cudną poduchę do kompletu :)
*Niniejszy Konkurs nie jest grą losową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych

12 komentarzy:

 1. Zgłaszam się do konkursu, w sklepie Madiva Creative podobają mi się szczególnie grafiki i widziałabym je u siebie w sypialni. Pozdrawiam i trzymam za siebie kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej podobają mi się plakaty, a szczególnie plakat feather i plakat bow, idealne do kobiecej sypialni..
  Chętnie wezmę udział konkursie :)
  Pozdrawiam K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łał piękny ten poster. Zgłaszam się do zabawy. Beata Z.

  OdpowiedzUsuń
 4. Plakaty są super, wszystkie mnie zachwycają, szczególnie ten z dziewczyną i kwiatem. Nie wiem, gdzie bym powiesiła, u mnie to taki trochę Późny Gierek Style, ale coś się wymyśli:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja chciałam złożyć najszczersze życzenia z okazji Mikołaja, (święto niby dla dzieci, ale czasem można pofantazjować :) ) dużo prezentów, miłości i powodzenia w bloggerowaniu :) Całuski od Pastelowego domku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tu wierna fanka Madivy :)szpileczki !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie umiem wybrać... Naprawdę, nie potrafię! Każdy z nich jest przepiękny i jedyny w swoim rodzaju, bo kiedy oglądam jeden po drugim czuję pasję, z jaką powstawały. Do każdego z nich mogłabym opowiedzieć osobną historię, która byłaby fragmentem mojego życia, a przecież to nie spod mojej ręki wyszły obrazki. Widzę szpilki i myślę o tym, jak przez ostatnie lata budziła się w mnie kobieta, jak czułam coraz większą potrzebę zmiany stylu i otaczania się dziewczyńskimi atrybutami. Dziewczyna z różą przywodzi mi na myśl, że w życiu warto starać się o różowe myśli, bo kiedy sami zapadamy w smutek świat wokół nas to czuje, a tak niewiele trzeba, żeby uśmiech wywołał uśmiech. Perfumy i "just she" to symbol silnej kobiecej osobowości, jaką zawsze byłam. I na koniec chyba najważniejszy... 'believe'. Bo tylko jeśli uwierzę, będę mogła wszystko. I nie ważne gdzie zawisłyby kadry z mojej głowy, to mój świat - będą pasowały wszędzie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowite grafiki, takie zmysłowe :)
  Osobiście najbardziej do gustu przypadł mi plakat JUST SHE PERFUME, jest cudowny!
  Umieściła bym go w sypialni obok toaletki.
  Wszystko lubię na FB jako Ma i Bla, a banerek wisi ----> Mój blog Ma i Bla przy okazji zapraszam do siebie na rozdanie :).

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja widziałabym grafikę w moim pokoju spełnionych marzeń który powstaje :) Jako dziecko nigdy nie mogłam miec takowego , dlatego teraz spełniam swoje dziecięce marzenia :) Banerek zawieszam u siebie na blogu niech obwieszcza światu o wspaniałej zabawie :)Profile oczywiście polubione i udostępnione :) Serdeczności Emila :)

  OdpowiedzUsuń
 10. A mnie od pierwszego spojrzenia urzekł plakat DREAM. Jest taki idealnie w moim stulu..przepiękny! Powiesiłabym go w sypialni, tak żebym codziennie po przebudzeniu spojrzała na niego i mogła sobie powiedzieć: Warto marzyć! I wierzyć, że marzenia mogą się spełnić!
  profile polubione jako Magdalena Kardas, banerek jest:
  http://na-tropie-piekna.blogspot.com/
  pozdrawiam, Magda

  OdpowiedzUsuń
 11. wszystkie grafiki są niesamowite ale najbardziej podobają mi się te z kwiatowymi motywami które idealnie by się wpasowały do mojej szarej sypialni :)
  plakat udostępniam na FB :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgłaszam się i ja. Obejrzałam plakaty i obrazki. Podobają mi się bardzo Fragille Navigator albo elegancki jelonek. A pozostałej oferty notatniki i organizery. Bannerek zaraz powędruje na Powoluśku. Zapraszam też do mnie na moje noworoczne rozdanie.

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.