02.06.2015

CustomFormWitajcie dzisiaj chciałabym Wam przybliżyć firmę CustomForm, która od 2007 roku tworzy dizajnerskie meble, pełne fantazji i ciekawych rozwiązań. Firma powstała z pasji zmieniania świata na piękniejszy. Nowoczesność, wysoka jakość i standard produktów to główne atuty proponowanych mebli. Mnie osobiście bardzo cieszy fakt, iż w sklepie można znaleźć meble w moim ulubionym skandynawskim stylu. Jeśli lubisz minimalizm, proste formy, naturalne materiały i ciekawe wzornictwo to koniecznie zajrzyj właśnie do CustomForm. Firma podąrzając za nowymi światowymi trendami stale poszerza swoją kolekcję. W ofercie sklepu oprócz mebli znajdziecie dział z oświetleniem oraz dodatki wyposażenia wnętrz. Jeśli chcielibyście zobaczyć meble na żywo, a macie blisko do Warszawy czy Katowic to koniecznie odwiedździe showroomy CustomForm w tych miastach.

Z oferty sklepu wybrałam krzesło Match Arms Wood, które właśnie testuję i już niebawem podzielę się moimi spostrzeżeniami na jego temat.
*post w ramach współpracy z CustomForm


12 komentarzy:

 1. Piękne bardzo podobają mi się meble w takim stylu

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęściara, piękne krzesło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie minimalistyczne przedmioty. Czekam na opinie czy tylko ładne czy równiez wygodne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, ale ..... wszystkie te meble i dodatki zabrałabym do siebie :) Znam tę markę i wzdycham....ah gdyby tak portfel był tak wielki jak moje potrzeby :) Pozdrawiam ciepło i już wiem, że krzesełko się sprawdzi dobrze :) iszart

  OdpowiedzUsuń
 5. Mają świetny asortyment :), sama kiedyś chciałabym coś przetestować, a nie kupować w ciemno :(
  Teraz Aga czekam, aż Ty wydasz opinię :)
  Ściskam serdecznie! M.

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.