02.04.2015

Co zrobić jeżeli nie widzisz mojego bloga na liście czytelniczej bloggera


Witajcie dzisiaj o blogu trochę technicznie. Jakiś czas temu zmieniłam domenę bloga z .blogspot na .pl i tak zaczęły się problemy z wyświetlaniem mojego bloga na liście czytelniczej bloggera i nie tylko. Jeżeli chodzi o bloggera oto mała wskazówka jak ten problem naprawić. Jeżeli obserwujecie mojego bloga poprzez bloggera to wystarczy wejść do panelu bloggera (www.blogger.com), przy liście czytelniczej po prawej stronie wybrać przycisk "Dodaj", który uaktywni poniższy komunikat:następnie należy wpisać aktualny adres mojego bloga czyli: http://www.lifestyleinspiracje.pl i nacisnąć przycisk "obserwuj". Po tej prostej zmianie wszystko powinno działać jak wcześniej. 

Jeżeli macie jakiś problemy po zmianie domeny bloga to proszę piszcie, może nawiąże się jakaś dyskusja, jestem ciekawa Waszych doświadczeń i jak sobie z tym radziłyście, zapraszam do dyskusji.


Pozdrawiam

1 komentarz:

  1. I'm sorry to hear of your problems with Blogger. I used to post to blogger but decided to merge to Wordpress where I have more control over the blog. I just miss the Google Friend subscribe button.

    OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.