12.08.2014

A few moments


Jeszcze kilka chwil tutaj i zmykamy do domu. Jest tu tak gorąco, że do miasta wynurzamy się głównie wieczorem, to już nasz trzeci pobyt w Turcji, tak więc zwiedzanie mamy już za sobą. W załączeniu kilka zdjęć z naszych wieczornych spacerów mam nadzieję, że udało mi się na nich przemycić trochę tureckich klimatów. Słyszałam, że u nas trochę się ochłodziło, szczerze mówiąc bardzo mi to pasuje, gorąca mamy już dosyć.


Gorące pozdrowienia i dziękuję za wszystkie komentarze pod ostatnim postem


7 komentarzy:

 1. Wracaj szybko...ja w Turcji byłam raz i powiedziałam, że już nigdy więcej tam nie pojadę...powietrze parzące skórę to zdecydowanie nie dla mnie. Buziaki dla Ciebie i dobrego dnia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Turcja,może kiedyś. Życzę udanego powrotu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te roladki fajnie wyglądają :) U mnie dziś popadało i po upałach już ani śladu,a jeszcze wczoraj nie dało się znieść tego żaru ;p
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam kilka lat temu w Turcji i dokładnie pamiętam ten upał co tam panuje o tej porze;) Cudne zdjęcia i zdecydowanie bardzo klimatyczne. Miłego wypoczynku życzę:)) Uściski wielkie:)

  http://www.homeonthehill.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie takie same kubki widzialam rok temu! Ale znajomym przywieźlismy solniczkę i pieprzniczkę biało czerwoną z gwiazdą i ksieżycem :)

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.