W grudniu 2013 zaczęła się moja przygoda z Instagramem fotograficznym serwisem społecznościowym, dzisiaj pokazuję kilka fotek z ostatniego miesiąca. Fotografia ostatnio stała się dla mnie nie złą zabawą i cały czas eksperymentuję, Instagram umożliwia szybkie publikowanie uchwyconych chwil i dzielenie się nimi z innymi, a przede wszystkim ja mam możliwość zobaczenia wielu ciekawych i pięknych fotografii. Dzięki tej aplikacji poznałam też wiele nowych interesujących blogów polskich i zagranicznych.
✚ ✚ ✚
Na koniec dziękuję za życzenia imieninowe i ściskam mocno, nie dajcie się poniedziałkowi :)
Świetne zdjęcia :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Jeszcze nie posiadam Instagramu, ale mocno się nad tym zastanawiam :)
OdpowiedzUsuńFantastyczne zdjęcia! :)
super
OdpowiedzUsuńpozdrawiam :)
Instagram mnie bardzo wciągnął :))))
OdpowiedzUsuńZawsze Ciebie śledzę i lajkuję :D
I ja jestem stałym Twoim obserwatorem :))
Usuńinstagram - chyba nie dla mnie, bo wciągnę się totalnie :-)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
:) tak, to naprawdę fajne źródło takiej "szybkiej" inspiracji. W wolnej chwili można zajrzeć i po prostu cieszyć się ciekawymi zdjęciami, oczywiście pod warunkiem, że się dobrze wybierze osoby, które się obserwuje ;)
OdpowiedzUsuńŚciskam mocno* podwójnie, bo blogowo i instagramowo *
Agusia, ale się dzisiaj zgrałyśmy postami:) Uściski
Usuńteż uwielbiam instagram, mam na nim same zdjęcia moich dzieciaków;P no i mąż, może, czasem się tam znajdzie;)
OdpowiedzUsuńJa też nieśmiało zaczynam działać na Instagramie, ale na serio wezmę się dopiero od lutego :)
OdpowiedzUsuńcudne te Twoje instagramowe zdjęcia:))))))))))) ja jestem uzależniona od Insta;)
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńHmmm... a ja zawsze myslalam ze na tym calym instagramie to tylko malolaty siedza :) moze czas sie zalogowac jak tam takie inspiracje mozna czerpac :)
OdpowiedzUsuńJa sie nad tym zastanawiam,super sprawa:)
OdpowiedzUsuńJa zaczęłam swoją przygodę z instagramem 2 dni temu i mają rację ci, którzy twierdzą, że to uzależnia :) bardzo szybko na dodatek ;) Oczywiście Ciebie też już obserwuję :)
OdpowiedzUsuńteż uwielbiam insta!
OdpowiedzUsuńBardzo ładne zdjęcia, może kiedyś się skuszę:))) Pozdrawiam cieplutko Aguś:)))
OdpowiedzUsuńJa od dłuższego czasu tam goszczę, ale mam za mało czasu żeby regularnie tam bywać, pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńEwa
Lubię takie kolaże, a Twój jest boski :)
OdpowiedzUsuńOjej ja jeszcze pinterest nie ogarnęłam do końca :-)
OdpowiedzUsuń