3.11.2013

Scandinavian style

✚  ✚  

styl skandynawski
Source: emmy.polyvore.com


Witam w niedzielny poranek, dziś dla Was garstka skandynawskich inspiracji. Zakochałam się w tym stylu bez reszty :) Tak jak wiele z Was kolekcjonuję takie inspiracje. W głowie snuję plany, jak tu przekonać męża, żeby przemalował salon na biało... trudna sprawa. Humor poprawia mi jedynie nowy biały stół w salonie, który zakupiłam w Ikei.


Buziaki i miłej niedzieli

love A.

12 komentarzy:

 1. Styl skandynawski niezmiennie mnie fascynuje. Nie wiem jak on to robi, ale wpasowuje się bez problemu w każde wnętrze i łączy z każdym innym stylem. To chyba taki wnętrzarski odpowiednik szarości i bieli :)) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam,moge tylko patrzeć i patrzeć:))

  OdpowiedzUsuń
 3. poducha z jeleniem genialna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też należę do tych,których ten styl ujął swoim urokiem.Niestety nie mam i nie będę mieć mieszkania urządzonego w całości w tym stylu ale zawsze mogę się pocieszyć podobnymi dodatkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystko bym zabrała... :) ale najbardziej chodzą za mną te poduchy w krzyżyki... i taki pled też wcale by mi nie przeszkadzał;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przemalowuję szafki, stoliki, krzesła... Robi się coraz jaśniej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne rzeczy, przygarnelabym wszystko:) i potwierdzam, ze styl skandynawski bardzo, bardzo mi podpasowal:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Same wspaniałości!

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie trochę czasu zajęło przekonanie rodzin do bieli, ale mam:) i powoli powoli wprowadzam skandynawski styl do naszego domu. Ta stylistyka jest mi zdecydowanie najblizsza.

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.