05.06.2013

Z wizytą U Fukiera

Dziś zapraszam do zwiedzania jednej z najbardziej znanych warszawskich restauracji U Fukiera, która należy do Pani Magdy Gessler. Zdjęcia zrobione przez moją przyjaciółkę, która będąc ostatnio z wizytą w Warszawie wstąpiła tam i od razu pomyślała o mnie, kliknęła kilak fotek i oto proszę efekty. Restauracja jest przepięknie przystrojona świeżymi kwiatami i wiankami. Oryginalne dodatki w połączeniu z kolorową roślinnością dają niesamowity efekt. Wydaje się jakby była tam zatrudniona osoba tylko do aranżacji restauracji.

jak czujecie te klimaty?

15 komentarzy:

 1. piękna roślinność i to musi być ogromna przyjemność tam jeść, ale na pewno te świeże kwiaty są w liczone w cenę dania :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny klimat!
  Słyszałam,że tak jak pięknie jest w tej restauracji tak i smacznie można pobiesiadować!Pewnie cena też odpowiednia!Ale co tam za luksus się płaci!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że samo wejście jest już bajkowe. Kiedyś przypadkie będąc w Polsce oglądałam program, gdzie pokazali jej mieszkanie, styl podobny, jak w tej restauracji.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. przyznam, że ma to swój urok, ale dla mnie trochę za dużo wszystkiego...na klimatyczną nasiadówkę knajpianą tak, w domu bym nie dała rady....męcząco...

  OdpowiedzUsuń
 5. wow aranżacja robi wrażenie,pewnie ceny jedzenia też :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiatą mówię zdecydowanie---tak :)) ale nie przepadam za tą restauracją:( byłam kilka razy w tamtym roku i zawiodłam się szczegoónie na obsłudze:( ale fotki bardzo ładne :))))

  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne miejsce, z klimatem :) Kwiaty rzeczywiście cudne!

  OdpowiedzUsuń
 8. w takim miejscu można się zakochać:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy nie miałam okazji gościć w restauracji p. Magdy G., zachęcające zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 10. Artystyczny nieład, dla mnie nieco zbyt artystyczny.

  OdpowiedzUsuń
 11. aranżacja magiczna!! smaki cudowne! ale ceny powalające. (kotlet schabowy nawet za 90 zeta nadal pozostaje kotletem schabowym)
  trzeba koniecznie odwiedzić!

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.