9.05.2013

Co nowego w home and you

Odwiedziłam ostatnio popularną sieciówkę zajmującą się sprzedażą artykułów do wyposażenia wnętrz home and you. W aktualnej kolekcji dominują wiosenne, energetyczne, majówkowe kolory, dużo fioletów, żółtego, zieleni itp... Bardzo dużo asortymentu, regały i stoły uginały się od przepięknych dekoracji i bibelotów. Gdzie nie sięgnąć wzrokiem tam można dostrzec coś ciekawego. Kliknęłam kilka zdjęć przepraszam za jakość, zdjęcia robiłam telefonem :)9 komentarzy:

 1. Witaj!
  Maj jest dla mnie najpiękniejszym miesiącem.
  Zdjęcia, które zamieściłaś oddają klimat jaki panuje teraz w sklepach.Piękne żywe kolory dodają nam energii i spawiają,że częściej się uśmiechamy! Właśnie Twoje zdjęcia spawiły,że się badzo szczerze tearaz uśmiecham i mam nieodpartą chęć na zakupy!!!AK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że zdjęcia dodały Ci tyle pozytywnej energii... :)))

   Usuń
 2. Mam kilka fajnych dodatków z tego sklepu, ale ostatnio kompletnie mnie tam nic nie rusza. I chyba nawet nie chodzi o ceny, po prostu zmienia mi się gust :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też ciągle coś zmieniam i mieszam style...Niedługo umieszczę coś ze sklepu DUKA chyba bliżej Ci będzie do Tego stylu? Tylko, że tam głównie wyposażenie kuchenne :)

   Usuń
 3. To prawda,ceny niektórych produktów w slepie Home and you nie są adekwatne do jakosci,ale wiele bibelotów się mi podoba!
  Jednak najbadziej lubię Galerię Dobrego Stylu New Baroque!!!
  Mogłabym zostawić tam miliony-gdybym takowe posiadała!
  Wiele pięknych rzeczy już mam i jeszcze zamierzam mieć!
  Pozdrawiam Martę,która mnie inspiruje i za sprawą jej dzieł mój dom staje się coraz piękniejszy! AK

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna wiosenna kolorystyka

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, jak tam ładnie! Z przyjemnością pobuszowałabym między tymi półkami:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię Home&You, ale wkurzają mnie te na siłę poupychane produkty na półkach. Przed chwilą oglądałam zdjęcia z Twojej wizyty w Duka- OGROMNA RÓŻNICA. Pięknie, równiutko poukładane. Wszystko jest widoczne, można dotknąć i nie bać się, że wieża runie...
  Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę! :)

  OdpowiedzUsuń

LIFESTYLE INSPIRACJE © , All Rights Reserved. BLOG DESIGN BY Sadaf F K.